Puhkused 2019
21/05/2019

Dr Sirje Kaasik 03.06-30.06

Dr Tatjana Katjuk 10.06-07.07

Dr Velve Veski 03.07-30.07

Dr Remo Kurruk 08.07-04.08

Dr Marge Lillo 24.06-21.07

Dr Hiie Koppa 29.07-25.08

30. aprillil
24/04/2019

30. aprillil avatud 8.00-14.00

1. mail SULETUD

KevadpĂĽha
15/04/2019

18. aprillil avatud 8-15

19. aprillil SULETUD

Keskuse töö pühade ja aastavahetuse ajal
12/12/2018

24., 25., 26. detsembril SULETUD

31. detsembril avatud 8-15

1. jaanuaril SULETUD

21. septembril
13/09/2018

Seoses Eesti Perearstide Seltsi konverentsiga oleme avatud 8.00-14.00

20. augustil
17/08/2018

Keskus on SULETUD

Tähelepanu
15/08/2018

TeliaSonera rikke tõttu on hetkel telefoniühendus häiritud

22. juunil
18/06/2018

Oleme avatud 8.00-12.00

Muudatused suveperioodil
31/05/2018

Puhkuste perioodil on keskus avatud E, N 8-18: T, K, R 8-16

Osaliselt on muudatusi arstide vastuvõttudes ja telefoniaegades.

Puhkused 2018
31/05/2018

Dr Remo Kurruk 18.06-08.07 ja 13.08-19.08

Dr Velve Veski 18.06-15.07

Dr Tatjana Katjuk 16.07-12.08

Dr Sirje Kaasik 16.07-12.08

Dr Hiie Koppa 18.06-15.07

Dr Marge Lillo 02.07-29.07