19. augustil
13/08/2019

19. augustil oleme avatud 8.00-14.00

20. augustil SULETUD

 

TeliaSonera rikke t├Áttu on hetkel telefoni├╝hendus h├Ąiritud
29/07/2019
Puhkused 2019
21/05/2019

Dr Sirje Kaasik 03.06-30.06

Dr Tatjana Katjuk 10.06-07.07

Dr Velve Veski 03.07-30.07

Dr Remo Kurruk 08.07-04.08

Dr Marge Lillo 24.06-21.07

Dr Hiie Koppa 29.07-25.08

30. aprillil
24/04/2019

30. aprillil avatud 8.00-14.00

1. mail SULETUD

Kevadp├╝ha
15/04/2019

18. aprillil avatud 8-15

19. aprillil SULETUD

Keskuse t├Â├ p├╝hade ja aastavahetuse ajal
12/12/2018

24., 25., 26. detsembril SULETUD

31. detsembril avatud 8-15

1. jaanuaril SULETUD

21. septembril
13/09/2018

Seoses Eesti Perearstide Seltsi konverentsiga oleme avatud 8.00-14.00

20. augustil
17/08/2018

Keskus on SULETUD

T├Ąhelepanu
15/08/2018

TeliaSonera rikke t├Áttu on hetkel telefoni├╝hendus h├Ąiritud

22. juunil
18/06/2018

Oleme avatud 8.00-12.00